HAKKIMIZDA

BluePen ® olarak Türkiye genelinde birçok kapsamlı ve başarılı projeye imza atmış bulunmaktayız. Sektörde ve iş alanlarında kendimize saygın bir yer edinerek ve BluePen ®  olarak kurulduğumuz günden itibaren iş ve işçilik kalitesini ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı ilke edinerek amacımız olan sektörde çıtayı daha da yükseğe taşıyarak, daha fazla projeye imza atmak ve en önemlisi de müşterilerimize en uygun projeyi ve kaliteli ürünü sunmaktır. BluePen ® Kurumsallaşma adına yaptığı çalışmalarını daha da hızlandırarak bu yolda birçok değişiklik ve stratejiyi belirlemiş aynı zamanda uygulamıştır.

Vizyonumuz; Hizmetinden ve Kalitesinden taviz vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Misyonumuz; müşterilerimizin haklarına ve zamanına saygı duymak, çalışanlarımıza değer vererek moral değerlerini yüksek tutmak olup hiçbir şekilde bu misyondan ödün vermemektir.

Kalite Politikamız; Müşteri ihtiyaç, beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Mevzuat ve Şartlarına uymak, Kalite ve Güven bakımından aranan marka olmak, Ürün kalitesine, insan sağlığına ödün vermeden devam etmektir.

Hedefimiz; Ürünlerimizi kaliteli hizmet ve yüksek nitelik anlayışı ile sunarak, sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaya devam etmektir.