SİNEKLİKLER

SİNEKLİK NEDİR

Pencere ve balkon kapısı gibi açılıp kapanma özelliğine sahip olan, mekanların havalandırılması esnasında açık kalan alanlardan, uçan veya yürüyen haşerelerin içeri girmesini engelleyen birçok çalışma biçimine sahip ürünlere genel anlamıyla sineklik denilir.

SİNEKLİK MODELLERİ

Plise Sineklikler : Pileli tül sistemine sahip özel bir sineklik sistemidir.Yatay plise sineklik, dikey plise sineklik, duble plise sineklik olarak imalatı ve kullanımı mümkündür. Renk seçenekleri ve kaplamalıdesenleri mevcuttur. Uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Pileli sineklikler şık tasarımı, yer kaplamaması ve kolaylığı ile tercih sebebidir.

Stor Sineklikler : Stor sineklikler modellerimizde basit bir anlatımla;özel yay sistemlerinden faydalanılarak açılan ve bırakıldığında yay takımı kutusunun içerisine sarılarak kendini kapatabilen bir sistemdir.Yataystor sineklik , dikey stor sineklik ,duble stor sineklik olarak imalatı ve kullanımı mümkündür. Kaplamalı desenleri ve renk seçenekleri mevcuttur.

Menteşeli Sineklikler : Menteşeli sineklikler 17×25 genişliğindeki aliminyum profiller ile oluşturulan kasnağın iç kısmına gerilen tülle kullanıma hazır hale gelen bir sineklik modelidir.Ufak tefek aksesuar değişikliği iletak çıkar sineklik veya etrafına atılacak vidalar ile sabit sineklik olarak kullanılabilirler.Amaca uygunluğu ve ekonomikliği ile menteşeli sineklik kendini ön plana çıkarmaktadır.Kullanışlı ve temizliği basit bir modeldir.Renk seçenekleri ve kaplamalı desenleri mevcuttur.

İçe Açılım Sineklikler : İçe açılır sineklikler modelimizde değişik sebeplerden dolayı örneğin panjur, korkuluk yada alüminyum küpeştenin doğramaya sıfır gelecek kadar yakın montajının yapıldığı durumlarda tavsiye ve tercih edilir.Kullanılabilirliği ve pratikliği ile sineklik ihtiyacınızı kusursuz karşılayabilecek bir sineklik modelidir.Renk seçenekleri ve kaplamalı desenleri mevcuttur.

Sürme Sineklikler : Sürme sineklikler diğer bir adıyla sürgülü sineklik , Sürme doğramaların alternatifsiz tek sinekliğidir.Kasalı veya kasasız olarak imal edilen bu sineklik modeli sürme sistem doğramalarda,hebeşibe doğramalarda, wolswagen kapılarda ve şartlar uygun olduğu taktirde bahçeli evlerdeverandaya çıkışlarda tercih edilebilirler.Pratik kullanımının yanısıra estetik ve çözüm odaklı bir üründür.Renk seçenekleri ve kaplamalı desenleri mevcuttur.

SİNEKLİK AKSESURLARI

Sineklik aksesuarlarımız kendi enjeksiyon makinalarımızda ürettiğimiz tamamen orjinal hammadde kullanılarak imalatları yapılan ürünlerimizdir. Sinekliğinizin uzun yıllara meydan okuyabilmesi için kullanılan yan malzemelerin gerekli kalite standartlarında olması gerekir.Hurda malzemeden çekilmiş aksesuarlar gereken performansı göstermekten çok uzaktırlar.

ŞİMDİ YERİNDE SİNEKLİK ÖLÇÜLERİ ALMAK VE FİYATLANDIRMALARIMIZ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

021 452 27 90 – 0539 427 37 57